Відбулася одинадцята позачергова сесія Ізяславської міської ради

Дата: 13.10.2021 14:56

13 жовтня 2021 року відбулася  одинадцята позачергова сесія  Ізяславської  міської  ради восьмого скликання.

Одне з ключових питань позачергової сесії – утворення старостинських округів на території  Ізяславської міської територіальної громади  в зв’язку з набранням чинності Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо розвитку інституту старост» За результатами прийнятого рішення на території Ізяславської міської територіальної громади утворено 11 старостинських округів: Білівський, Білогородський, Двірецький, Поліський, Клубівський, Лютарський, Михнівський, Мислятинський, Радошівський, Ріпківський, Щуровецький.

Прийнято ряд рішень, що стосуються процедури приватизації об’єкта малої приватизації – нежитлової будівлі по вулиці Миколи Микитюка, 16 Д.

Крім того були розглянуті питання про внесення змін до бюджету на 2021 рік  та прогноз бюджету Ізяславської міської ради на 2022-2024 рр.., а також інші питання порядку денного.