Вшанували пам'ять земляків у переддень Дня захисників та захисниць України

Дата: 13.10.2021 14:00

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості   в країні відзначається свято – День захисників і захисниць України, що відзначається щорічно 14 жовтня.

З нагоди Дня захисників та захисниць України  Ізяславський міський голова Сергій Шлегель вшанував пам’ять захисників Батьківщини, які загинули за свободу, незалежність та територіальну цілісність України офіційним покладанням квітів до могил загиблих учасників АТО/ООС, братської могили визволителів міста Ізяслав, погруддя Олександру Кушніруку та хвилиною мовчання.   Покладання пройшло в місті Ізяслав та селах Щурівці і Михля.