Протокол засідання комісії з питань ТЕБ та НС Ізяславської міської ради від 11 жовтня 2021 року №15

Дата: 13.10.2021 11:23

ПРОТОКОЛ №15

позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної

безпеки та надзвичайних ситуацій Ізяславської міської ради

від 11 жовтня 2021 року

Головує: заступник Ізяславського міського голови з питань діяльності виконавчих органів, перший заступник голови комісії Василь СЛОЖИНСЬКИЙ

Секретар комісії: начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, транспорту та торгівлі (за відсутності секретаря комісії за посадою) Олег ЯЩУК

Присутні: члени комісії з питань ТЕБ та НС за окремим списком - 7 чоловік (додаток №1).

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1.Про виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру місцевого рівня, пов’язаної з відсутністю постачання природного газу бюджетним установам та комунальним некомерційним підприємствам на осінньо-зимовий період 2021/2022 років на території Ізяславської міської територіальної громади.

1.Розглядачи питання про виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної з відсутністю постачання природного газу бюджетним установам та комунальним некомерційним підприємствам на осінньо-зимовий період 2021/2022 років на території Ізяславської міської територіальної громади, слухали: заступника Ізяславського міського голови з питань діяльності виконавчих органів, першого заступника голови комісії Василя СЛОЖИНСЬКОГО, який поінформував присутніх про напружену ситуацією, яка склалась на території громади напередодні опалювального періоду в зв’язку із нестабільною ситуацією на ринку природного газу, його відсутністю та різкого підвищення ціни на природний газ для потреб бюджетних установ, що ставить під загрозу роботу бюджетних установ та комунальних некомерційних підприємств в опалювальний період і може спровокувати соціальну напругу в регіоні. Запропонував прийняти рішення про класифікацію даної ситуації, як надзвичайна ситуація техногенного характеру місцевого рівня.

В результаті обговорення питання порядку денного

КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

1.Визнати ситуацію, що склалася у зв’язку з відсутністю постачання природного газу бюджетним установам та комунальним некомерційним підприємствам на осінньо-зимовий період 2021/2022 років (перелік бюджетних установ та некомерційних комунальних підприємств – додаток №2), подальшим виникненням загрози життю та здоров’ю населення Ізяславської міської територіальної громади, завданням значних матеріальних збитків, відповідно до пункту 24 частини першої статті 2 Кодексу цивільного захисту України, надзвичайною ситуацією.

2. Надзвичайну ситуацію, що склалася у зв’язку з відсутністю постачання природного газу бюджетним установам та комунальним некомерційним підприємствам на осінньо-зимовий період 2021/2022 років, відповідно до Національного класифікатора надзвичайних ситуацій ДК 019:2010, пункту 4.3 Порядку класифікації надзвичайних ситуацій за їх рівнями (далі – Порядок класифікації), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 березня 2004 р. №368, класифікувати як надзвичайну ситуацію техногенного характеру місцевого рівня (код НС 10800 – НС унаслідок аварій на системах життєзабезпечення).

3. Подати протокол комісії з додатками на регіональну комісію з питань ТЕБ і НС для подальшого підтвердження.

Перший заступник голови комісії                                               Василь СЛОЖИНСЬКИЙ

Секретар комісії                                                                                                 Олег ЯЩУК

Додаток  № 1 до протоколу № 15

від 11 жовтня 2021 р.