Вихованці Ізяславського НВК № 2 привітали захисників та захисниць на сході України із святом

Дата: 12.10.2021 16:43

За доброю сталою традицією в Ізяславському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей» ім.О.Кушнірука постійно проводяться різноманітні акції.

До Дня   захисників та захисниць України волонтерський загін закладу "Ангели добра" за підтримки учнів, педагогів та батьків  провів акцію – «Про Вашу мужність пам'ятаємо, Вас зі святом привітаємо!». В ході її проведення спільними зусиллями усіх учасників проєкту було зібрано 10 ящиків  смаколиками, які відправили в до військових частин зони проведення Операції Об’єднаних Сил  (м. Попасна, м. Волноваха та смт Північне), де захищають свободу, незалежність та територіальну цілісність України рідні учнів закладу.

Також у закладі було проведено акцію «Захисники і захисниці України - гордість моєї країни!». В ході проведення акції дітьми було власноруч виготовлено обереги, малюнки,  написано листи захисникам та захисницям, які теж були вкладені до поштових відправлень.

Організатори висловлюють щирі слова подяки  всім, хто долучився до означених акцій.