Проведено військово-спортивну естафету для учнівської молоді

Дата: 11.10.2021 13:36

У рамках заходів із відзначення в Ізяславській міській територіальній громаді Дня захисників та захисниць України 9 жовтня громадською організацією «Рада ветеранів 8 бригади спеціального призначення» було зорганізовано проведеня  військово-спортивної естафети. В ній прийняли участь вихованці  гуртка «КАСКАД» (діє на базі Ізяславського НВК ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей» ім.О.Кушнірука) та вихованці гуртка «ПАТРІОТ» (діє на базі Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім.О.Онищука, гімназія»).

В ході змагань учнівська молодь демонструвала свої навики та умінні у неповному розбиранні/збиранні автомата, спорядженні магазину автомата набоями, стрільбі із пневматичної зброї, спорядженні парашуту, встановленні туристичного намету. Слід відзначити, що перші три види програми носили індивідуальний характер, а два останніх виконувались командно.

В ході напруженої боротьби  перемогу отримали вихованці гуртка «ПАТРІОТ» Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім.О.Онищука, гімназія».

У індивідуальному заліку переможцями стали:

- неповне розбирання/збирання автомату Каріна Цимбалюк (гурток «ПАТРІОТ»   Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім.О.Онищука, гімназія»);

- спорядження  магазину автомата набоями Діана Желіховська (гурток «ПАТРІОТ»   Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім.О.Онищука, гімназія»);

- стрільба із пневматичної гвинтівки Василь Государський (гурток «КАСКАД»   Ізяславського НВК ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей» ім.О.Кушнірука).

Команда переможців була нагороджена кубком, а її члени грамотами та медалями.

Для вихованців обох гуртків, які цього року здійснили перший стрибок із парашутом, керівник клубу «Каскад» Василь Тележинський вручив відзнаку «ПАРАШУТИСТ».

По завершенню змагань їх учасники поклали квіти до погруддя Олександру Кушніруку, що розташоване на території Ізяславського НВК ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей» ім.О.Кушнірука.