На гостини до козаків

Дата: 06.10.2021 13:44

Члени громадської організації «Ізяславське козацьке товариство» до Дня захисників та захисниць України, Дня українського козацтва та свята Покрови спільно із військово-патріотичним клубом «Каскад» розпочали проведення циклу інформаційно-просвітницьких заходів для учнівської молоді громади.

06 жовтня на гостину до козацької світлиці завітали учні Білівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» та вихованці Ізяславського навчально-реабілітаційного центру. Член товариства Сергій Хмиз провів для школярів ознайомчу екскурсію козацькою світлицею. В ході якої від розповів про історію українського козацтва, про історію створення та діяльність громадської організації «Ізяславське козацьке товариство» та про життя та справи волонтерів Ізяславського краю.

Далі, керівник військово-патріотичного клубу «Каскад» Василь Тележинський спільно із своїми вихованцями розповіли про діяльність клубу та про здобутки його вихованців.

Окрім цього учні  отримали можливість спробувати власні сили на навики у неповному розбиранні/збиранні автомата, спорядженні автоматного магазина набоями, випробувати свою вправність у стрільбі із пневматичної рушниці, побачити укладку парашуту.

І звичайно ж козаки Ізяславського краю пригостили своїх гостей справжнім козацьким кулешем.