В місті Ізяслав проводиться капітальний ремонт вулиці Незалежності

Дата: 05.10.2021 14:59

В рамках програми Президента України «Велике будівництво» проводиться капітальний ремонт вулиці Незалежності в місті Ізяслав.

4 жовтня заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Ткачук спільно із Ізяславським міським головою Сергієм Шлегелем побували на об’єкті, аби особисто ознайомитися із ходом ремонтних робіт. До спільного огляду також долучилися директор ДП «Хмельницька обласна служба місцевих автодоріг» Владислав Фалюшта, начальник управління інфраструктури облдержадміністрації Василь Остапчук.

За виконання ремонтних робіт на даній ділянці відповідає підрядна організація ТОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство «Автострада». Загальна вартість виконання робіт становить 30,9 млн.грн. Загальна протяжність запланованого ремонту вулиці складає 2,4 км.

Як зазначив заступник голови облдержадміністрації Сергій Ткачук, у 2021 році планувалося реалізувати лише частину даного проєкту, оскільки для завершення не вистачало фінансового ресурсу. Але завдяки спільній роботі Президента України, Уряду, ряду народних депутатів України, обласної державної адміністрації наразі передбачається додаткове надходження коштів з дорожнього фонду. Тому на даний час прийнято рішення завершити цей об’єкт в повному обсязі до кінця поточного року.

Наразі дорожниками виконані роботи з фрезерування старого покриття, здійснюється встановлення бортового каменю, а також влаштовано вирівнюючий шар основи покриття в повному обсязі.

Крім того, представник підрядної організації розповів, що згідно проектно-кошторисної документації на данному об’єкті ще заплановано провести ряд інших робіт. Зокрема, влаштування верхнього шару асфальтобетонного дорожнього покриття, тротуару та посадкових майданчиків, встановлення бортових каменів, улаштування напрямних острівців безпеки, заїзних кишень, встановлення дорожніх знаків, нанесення дорожньої розмітки, облаштування з’їздів до прилеглих вулиць, відведення стічних вод тощо.

Слід зазначити, що 5 жовтня підрядною організацією розпочато роботи із улаштування верхнього, фінішного, шару асфальтобетонного покриття.