В період із 24 по 26 вересня юні футболісти Ізяславської ДЮСШ прийняли участь в трьох футбольних турнірах

Дата: 27.09.2021 12:54

24 вересня вони прийняли участь у відкритому чемпіонаті Теофіпольської  ДЮСШ з футболу  пам’яті В.К. Шуляка  серед юнаків. Участь у турнірі взяли 8 команд. Ізяславська команда під керівництвом тренера-викладача Ізяславської ДЮСШ  Сергія Цимбалюка  посіла перше місце.

26 вересня Ізяславські футболісти взяли участь у відкритій першості Білогірської ДЮСШ з футболу серед юнаків 2012-2014 р.н. Участь взяли 6 команд. Під керівництвом тренера-викладача Ізяславської ДЮСШ  Цимбалюка Сергія Адамовича команда з Ізяслава посіла третє місце.

24-26 вересня в місті Яремча відбувся міжобласний турнір з футболу  «Яремча 2021»  серед юнаків 2009 -2010 р.н. Взяли участь 6 команд: «Верес» (м.Рівне), «Моршин», «Освіта» (м.Херсон), «Поділля», «Калуш», Ізяславська ДЮСШ.  Під керівництвом тренера-викладача Миколи  Бойчука  команда юних футболістів з Ізяславщини  посіла третє місце.

Вітаємо наших спортсменів та тренерів.