Проведено практичний семінар для освітян з елементами тренінгу

Дата: 22.09.2021 18:05

За ініціативи КУ «Ізяславський центр професійного розвитку педагогічних працівників»  та  в рамках впровадження Порядку проведення інституційного аудиту закладів загальної середньої освіти 22 вересня 2021 року проводився практичний семінар з елементами тренінгу. У ході семінару консультанти Центру Верцінська І.В., Гудовська Н.М., Сугоняко Ж.В., Хмелюк Т.В., які були модераторами  з напряму «Педагогічна діяльність педпрацівників», глибоко розкрили теоретичні засади вищезазначеного питання. Практичну сторону семінару, а саме інтерв’ю з заступниками та анкетування забезпечила спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради Денисевич Г.В., яка була освітнім експертом під час інституційного аудиту освітнього закладу в місті Шепетівка. Психолог Центру Антонюк О.Д.  провела аутотренінг з педагогічної   підтримки учасників заходу.

Сподіваємося, що матеріали семінару допоможуть вдало здійснити інституційний аудит закладів.

За матеріалами комунальної установи «Ізяславський центр професійного розвитку педагогічних працівників»