У Клубівському ліцеї проведено заходи до Міжнародного дня миру

Дата: 21.09.2021 14:28

Традиційно 21 вересня в Україні відзначають Міжнародний день миру. У нелегкий час для України цей день є по-своєму особливий, адже ми вкотре з сумом і сльозами на очах усвідомлюємо, що в нашій країні йде війна, яка практично щодня приносить в жертви кращих синів України.

З нагоди Дня миру у Клубівському ліцеї імені Олега Довгого відбулася загальношкільна лінійка під назвою "Нам потрібне мирне небо". Цього дня, учні закладу  виготовили паперових голубів, як символ миру. До кожного виготовленого голуба було прикріпилено лист з побажаннями воїнам, які перебувають на сході в зоні проведення Операції об’єднаних сил. Кожен клас символічно відправив голуба у небо. У шкільній бібліотеці була підготовлена тематична виставка літератури та інформаційних матеріалів.

У цей день хочемо побажати всім нам спокою, процвітання. Бажаємо миру у всьому: миру в сім'ях, миру у серцях, миру на всій нашій рідній Україні.