Проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Ізяславській міській раді

Дата: 20.09.2021 09:45

17 вересня 2021 року   відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Ізяславській міській раді, яке провів її керівник – заступник Ізяславського міського голови з питань виконавчих органів Василь Сложинський.

На засідання було розглянуто  звернення жителів села Білогородка у  зв’язку із фактом збільшення популяції червоної лисиці.

Зокрема начальник Ізяславського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Юрій Воленюк  доповів  присутнім на засіданні членам комісії  епізоотичну ситуацію, що склалася  на території Ізяславської громади та країні в цілому, щодо ситуації із збільшенням популяції червоної лисиці. Також він дав коротку характеристику проявам захворювань, рознощиками яких є червоні лисиці,  та рекомендації з заходів безпеки.

За результатами засідання членами комісії прийнято рішення щодо проведення заходів по зменшенню популяції червоної лисиці на території громади.