Вітання Ізяславського міського голови із Днем працівників лісу

Дата: 17.09.2021 14:58

Шановні жителі Ізяславської міської територіальної громади.

Традиційно щороку в третю неділю вересня ми відзначаємо професійне свято працівників лісової, деревообробної промисловості України – День працівників лісу.

Ліс є одним з найбільших скарбів нашого краю. Щодня сумлінно і невтомно працюючи, працівники лісового господарства створюють нові насадження, забезпечують надійний захист земельних угідь та покращують екологічний стан довкілля. Саме лісники забезпечують раціональне використання лісу для потреб людини і прикладають чималі зусилля задля добробуту нинішнього та майбутнього поколінь.

Шановні працівники лісового господарства та ветерани галузі, щиро вітаю вас із професійним святом, висловлюю глибоку подяку за наполегливу й самовіддану працю. Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, миру, благополуччя, подальших трудових звершень та професійних успіхів у розвитку лісової галузі!

Сергій ШЛЕГЕЛЬ,

Ізяславський міський голова