Рятувальників Ізяславського краю привітали із професійним святом

Дата: 17.09.2021 14:57

17 вересня в Україні щороку відзначається День рятівника. Це свято є професійним не тільки для працівників усіх аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, але його відмічають також громадяни, які внесли свій вагомий внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей.

З нагоди свята рятувальників  Ізяславського краю привітали:  начальник 13 пожежно-рятувальної частини 5 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Хмельницькій  області Євген Власенко, заступник Ізяславського міського голови Василь Сложинський, секретар Саховецької сільської ради  Оксана Мельничук, благочинний храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії Православної Церкви України митрофоний протоієрей о. Володимир Ковальчук. Також за значний особистий внесок в справу  захисту громади, за добросовісне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм було вручено відзнаки Ізяславської міської ради та Сахновецької сільської ради.

З нагоди свята рятувальників Ізяславщини привітали члени громадської організації «Ізяславське козацьке товариство».