Вітання Ізяславського міського голови із Днем рятівника

Дата: 17.09.2021 09:08

Шановні працівники та ветерани рятувальних служб Ізяславської громади, щиро вітаю вас з професійним святом - Днем рятівника!

Порятунок людського життя — відповідальна, складна і дуже почесна робота. Ви завжди перші там, де людям потрібна допомога, ви цілодобово підтримуєте постійну бойову готовність, аби швидко і професійно приборкувати незване лихо, завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги, ви – люди мужньої професії, яка потребує відваги і самовідданості. Кожен ваш робочий день ? це випробування професіоналізму та сили духу, а кожна ліквідована пожежа та аварія ? це врятовані людські життя, збережені матеріальні та культурні цінності.

Прийміть щиру подяку за вашу сміливість, героїзм і витримку, за готовність у будь-яку мить прийти на допомогу. Нехай мир і злагода панують у ваших домівках, а людська шана буде подякою за самовіддану службу, чуйність, уміння творити добро!

Сергій ШЛЕГЕЛЬ,

Ізяславський міський голова