Засідання виконавчого комітету Ізяславської міської ради від 19.08.2021р.

Дата: 19.08.2021 09:34

Рішення

виконавчого комітету від 19 серпня 2021 року.

1. Про схвалення прогнозу бюджету Ізяславської міської ради на 2022-2024 роки.

2. Про встановлення вартості одного дня харчування дітей в закладах  освіти Ізяславської міської ради з 01 вересня 2021 року

3. Про затвердження тарифів на платні медичні послуги КНП «Ізяславська міська багатопрофільна лікарня».

4. Про звіти про виконання фінансових планів комунальних підприємств охорони здоров’я Ізяславської міської ради за І півріччя 2021 року.

5. Про затвердження фінансового плану на 2022 рік комунального підприємства «Ізяславське  міське бюро технічної інвентаризації».

6. Про погодження штатного розпису комунального підприємства  «Ізяславводоканал».

7. Про створення Ізяславської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.

8. Про створення мережі консультаційних пунктів з питань цивільного захисту Ізяславської міської ради.

9. Про визначення місця зберігання матеріальних цінностей для оповіщення населення.

10. Про утворення комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на території Ізяславської міської ради.

11. Про повернення дітей на виховання, проживання та утримання батькові.

12. Про затвердження висновку органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав.

13. Про затвердження висновку органу опіки та піклування про доцільність відібрання дитини у батька без позбавлення батьківських прав.

14. Про доцільність влаштування дітей на цілодобове перебування у заклади освіти.

15. Про постановку на квартирний облік.

16. Про надання дозволу на проїзд вантажного автотранспорту на заборонні та наказові дорожні знаки.

17. Про надання допомоги на поховання.