Відбулась нарада з розпорядниками бюджетних коштів та керівниками комунальних підприємств

Дата: 02.09.2021 08:49

З метою посилення фінансово-бюджетної дисципліни, забезпечення ефективного та раціонального використання державних ресурсів та на виконання розпорядження Хмельницької обласної державної адміністрації від 27.08.2021 р. № 680/2021-р „Про стан фінансово-бюджетної дисципліни в області за перше півріччя 2021 року” 31 серпня 2021 року в приміщенні Ізяславської міської ради відбулась нарада з розпорядниками бюджетних коштів та керівниками комунальних підприємств Ізяславської міської ради.

У нараді прийняли участь заступник Ізяславського міського голови Леся Божко, секретар ради Наталія Попко, начальник фінансового управління Ізяславської міської ради Сергій Журавель, начальники відділів та секторів Ізяславської міської ради.

В ході наради було розглянуто ряд актуальних питань.

Начальник фінансового управління Сергій Журавель у своєму виступі провів детальний аналіз стану дотримання фінансово-бюджетної дисципліни в громаді  і звернув увагу керівників відділів та секторів, керівників комунальних підприємств Ізяславської міської ради  на необхідності організації внутрішнього контролю за управлінням бюджетними коштами, ефективним та цільовим їх використанням, забезпеченні повноти освоєння додатково виділених коштів з міського бюджету, проведенні інвентаризації земельних ділянок, посиленні контролю за збереженням державного та комунального майна, повнотою його оприбуткування та раціонального використання,

Відділу освіти, молоді та спорту, сектору культури Ізяславської міської ради провести детальний аналіз діючої мережі закладів освіти та культури та надати обґрунтовані пропозиції щодо приведення її до оптимальних показників, які будуть враховані при формуванні проєкту бюджету на 2022 рік.

За результатами наради керівникам бюджетних установ та комунальних підприємств було надано доручення для виконання усіх поставлених завдань.