Вітання Ізяславського міського голови з Днем підприємця

Дата: 05.09.2021 06:34

Шановні підприємці Ізяславської міської територіальної громади!

Перша неділя вересня – святковий день у багатьох родинах Ізяславщини.

У цей день ми вітаємо людей, які з перших років незалежності України взяли на себе відповідальність за економічну незалежність не лише своїх родин, а й нашої молодої країни.

У важкі часи, коли Україна робила перші самостійні кроки, ви підставили свої плечі у більшості галузей життєзабезпечення держави. Ви ризикували, але розпочинали виготовляти одяг і взуття, виробляти меблі, налагоджувати громадське харчування, забезпечувати послуги торгівлі, побутового обслуговування, ремонтувати і будувати, поставляти товари, ставати фермерами… – і вам це вдалося!

Починаючи з 1998 року ви маєте своє професійне свято – День підприємця.

Підприємництво є запорукою економічного зростання країни, головним джерелом нових робочих місць, насичення ринку вітчизняними товарами і послугами, основою для формування середнього класу. Підтримка малого та середнього підприємництва є визначальним пріоритетом в стратегії місцевого та регіонального розвитку.

То ж дозвольте привітати вас з цим заслуженим професійним святом і побажати ефективного розвитку бізнесу, нових цікавих ідей і можливостей їх успішно реалізувати, фінансового благополуччя і надійних партнерів.

Нехай ваші бізнесові досягнення приносять вам  професійне задоволення і гарні прибутки, а нашій Ізяславщині – славу і визнання.

Бажаю всім нам миру у рідній країні і міцного здоров’я в кожній   родині!

Сергій ШЛЕГЕЛЬ,
Ізяславський міський голова