Дякуємо за участь в організації і проведенні святкування Дня міста!

Дата: 03.09.2021 08:32

Шановні жителі Ізяславської територіальної громади! Місту Ізяславу виповнилося 925 років. Наші земляки, працівники підприємств, організацій, закладів підтвердили свою любов до міста, його  жителів, історії, культури та традицій своєю участю та особистим вкладом в проведення святкових заходів.

Ізяславська міська рада, як організатор святкування Дня міста, висловлює подяку: ДП «Ізяславське лісове господарство», КП «Білогородка», ТОВ  «Галеон» (керівник Олександр Швед), ПП «Магніт Ресурс» (керівник Володимир Галецький), ФОП  Костю Р.М., ФОП Верболюку Д.М., ФОП Стрільчуку С.Ф., колективу комунального підприємства «Ізяславтепломережа», колективу та учням Ізяславської дитячої школи мистецтв, колективу Ізяславського  будинку культури, задіяному особовому складу відділу поліцейської діяльності № 2 Шепетівського районного управління поліції ГУ НП в Хмельницькій області (з базуванням у м. Ізяслав), колективу 13 ДПРУ 5-го ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, колективу комунального підприємства «Комуненерго»  та колективу комунального підприємства «Житлосервіс».

Міська рада також щиро вдячна ізяславчанам та гостям нашого міста, що прийшли та приїхали на свято, чим засвідчили свою любов до рідного краю.

Здоров"я усім вам та достатку в кожну домівку. Нехай любов до міста  і до кожного його жителя зокрема, зігріває ваші серця, а наша громада й надалі розвивається, міцніє та процвітає.

З повагою та вдячністю,

міський голова                                                                Сергій Шлегель