Звернення міського голови з нагоди 76-ї річниці закінчення Другої світової війни

Дата: 02.09.2021 11:02

76 років відокремлює нас від закінчення найстрашнішої, найкровопролитнішої, великомасштабної війни, яка забрала життя мільйонів людей.

Щиро вітаю сьогодні всіх ветеранів, їх рідних і близьких, які брали участь у Другій світовій війні. Героїчний шлях визволителів - це невичерпне джерело сьогоднішнього натхнення, сили духу й віри в щасливе майбутнє Української держави. Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих у Другій світовій війні тих, хто віддав своє життя в ім’я свободи і незалежності Батьківщини, перед сотнями тисяч наших земляків, які мужньо боролися на фронтах, перед кожним, хто наближав Перемогу. Ми вшановуємо пам’ять усіх жертв цієї страшної трагедії. Але, нажаль, після закінчення Другої світової війни, наша багато стражденна Україна знову переживає втрату своїх синів. Подвиг воїнів Перемоги, гідно продовжують українські солдати, захищаючи Україну на її Східних рубежах, нерідко ціною власного життя. Знову доводиться відстоювати свободу та територіальну цілісність нашої держави, право самостійно вирішувати долю країни та боротися за щасливе майбутнє наших дітей. Низько вклоняємося ветеранам, захисникам Вітчизни, дякуємо за патріотизм і мужність заради незалежності та територіальної цілісності України. Доземний уклін ветеранам та вічна наша вдячність – живим і полеглим. Увічнення перемоги у Другій світовій війні, вшанування пам’яті загиблих героїв та жертв нацизму – наш священний обов’язок. Адже ніколи знову це немає повторитись! Щиро бажаю всім міцного здоров’я і довголіття, добра і радості, мирного неба, оптимізму і непохитної віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливішим!

Слава Україні!

Слава нашим героям!

З повагою Сергій ШЛЕГЕЛЬ! Ізяславський міський голова!