ЗАХИСНИКИ ПОТРЕБУЮТЬ ДОПОМОГИ

Дата: 02.09.2021 09:25

Захисники-спецпризначенці, які з перших днів російської агресії відстоюють нашу територіальну цілісність та незалежність, зараз потребують допомоги у придбанні безпілотного літального апарату.

У цьому військовому формуванні більше трьох років захищає Україну наш земляк, мешканець Сошного.

На даний час він під час чергової ротації несе службу на східних рубежах нашої країни . В останні тижні військове з'єднання  втратило безпілотник, який вкрай необхідний для розвідувальних заходів.

З 2014 року батальйон співпрацює з волонтерським благодійним фондом Діни Макарової, який вже 7 років допомагає забезпечувати військових усім необхідним.

Звертаємось з проханням від імені нашого земляка та усіх військовослужбовців з проханням допомогти у придбанні необхідної техніки (вартість безпілотника - більше  40000 грн).  Для цього просимо перераховувати кошти на рахунок волонтерів.

КАРТИ ДЛЯ ДОПОМОГИ ФРОНТУ

5168742224984579 гривнева картка (ПриватБанк).

5167 8020 0607 4931 (Ощадбанк).
Макарова Діна Костянтинівна.

За
здалегідь вдячні за допомогу. На жаль, війна продовжується і ми зобов'язані допомогти  нашим захисникам!