«Мамина школа» збирає своїх учнів!

Дата: 25.08.2021 16:46

Вкотре чергове заняття «Маминої школи» відбулося у відділенні соціальної роботи КУ «ЦНСП» Ізяславської міської ради. Сьогодні, 20 серпня 2021 року, на навчання було запрошено головного спеціаліста відділу «Служба у справах дітей» Ізяславської міської ради Вікторію Палигу. Вона детально та професійно донесла інформацію про роль батьків у сімейному вихованні, їхню відповідальність перед законом за збереження життя, здоров’я, забезпечення дитячих потреб.

Тема заняття – «Складні життєві обставини моєї сім’ї» - розглядалась глибоко та всебічно. Йшлося про причини виникнення складних життєвих обставин, їхній негативний вплив на повноцінне функціонування родини та шляхи виходу із кризових ситуацій у кожному конкретному випадку.

Приємно дивує те, що учасниці «Маминої школи» активно вступають у дискусію, ставлять запитання, роблять спроби аналізу ситуації в їхніх родинах. Навчання збільшує батьківський потенціал, змінює негативні стилі батьківської поведінки та щасливе та позитивне батьківство.

Як зазвичай, наймолодші учасники «Маминої школи» перебували у сусідньому з мамами кабінеті та проводили свій час активно та корисно.

За матеріалами КУ «Центр надання соціальних послуг»