Молитва за Україну та Український народ

Дата: 24.08.2021 13:03

24 серпня 2021 року у День Незалежності України Ізяславський міський голова Сергій Шлегель спільно із жителями громади підніс молитви до Всевишнього  на урочистому молебні за Україну та Український народ з нагоди 30-роіччя проголошення НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ,   який відбувся у свято-Миколаївському храмі Православної Церкви України міста Ізяслав.

Молебен відслужили благочинний храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії ПЦУ митрофорний протоієрей о.Володимир Ковальчук та настоятель храму свв. Кузьми та Дем’яна ПЦУ (с.Клубівка) митрофорний протоієрей о. Миколай Назарчук.

Також присутні у храмі помолились за душі загиблих та померлих борців за свободу, незалежність та територіальну цілість України у різні періоди її історичного розвитку.

По завершення богослужіння Ізяславський міський голова Сергій Шлегель та митрофорний протоієрей о.Володимир Ковальчук привітали усіх із Днем незалежності України.

Святкове вітання для присутніх із 30-річчям незалежності України підготували вихованці недільної школи та їх наставники.