Місце очікування громадського транспорту стало візитівочним арт-об’єктом Клубівки

Дата: 18.08.2021 17:17

Часто проїжджаючи через різні населені пункти України  ми захоплюємось розписаними вручну автобусними зупинками сіл та міст, які за останній  час все частіше з’являються вздовж доріг та стають їх візитівочними арт-об’єктами.

Віднедавна такий арт-об’єкт  з’явився у центрі села Клубівка Ізяславської територіальної громади.

Таку красу, яка відразу ж притягує до себе погляд та увагу, яку неможливо оминути, подарувала   для   села, учениця 11 класу  Клубівського ліцею ім. О. Довгого Ілона Кукуріка.  Дівчина під час літніх канікул власноруч розмалювала сільську зупинку для очікування громадського транспорту за самостійно розробленим ескізом, використавши у своєму проєкті елементи Самчиківського розпису. Ілона закінчила Плужненську  школу мистецтв, де її образотворчому мистецтву навчала викладач Дарія Патичук.

Юна мисткиня присвятила свій мистецький витвір  30-річчю Незалежності України.

Матеріали для розпису надала староста сіл Клубівка. Васьківці, Ревуха Лариса Макарчук.

Як зазначають жителі Клубівки та гості села, що коли чекають автобус на цій зупинці настрій підіймається. Незабаром настане зима, та  зупинка, своїми яскравими барвами та привабливістю, завдяки теплим відтінкам барв  та таланту Ілони Кукуріки, зігріватиме  душі жителів Ізяславського краю.

Дякуємо Ілоні за такий чудовий подарунок до ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!