8 сесія

Дата: 11.06.2021 08:13

Про підписання Меморандуму про співпрацю

Про розгляд звернення про звільнення від сплати орендної плати за комунальне майно на період карантину (оприлюднено 26.06.2021 року)

Про передачу комунального майна на праві господарського відання та на баланс КП «Житлосервіс» (оприлюднено 26.06.2021 року)

Про дострокове припинення повноважень старости сіл Двірець, Білиженці Денисюка Л.І. (оприлюднено 29.06.2021 року)

Про затвердження на посаду старости   Автобіографія, копія документів про освіту кандидата на посаду

Про ліквідацію філій Ізяславського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 5 ім. О.П.Онищука, гімназія» Ізяславської міської ради Хмельницької області (оприлюднено 29.06.2021 року)

Про ліквідацію філії Білогородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Теліжинецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Ізяславської міської ради (оприлюднено 29.06.2021 року)

Про надання матеріальної допомоги (оприлюднено 29.06.2021 року, відредаговано 13.07.2021 року)

Про внесення змін до бюджету Ізяславської міської ради на 2021 рік (оприлюднено 29.06.2021 року, відредаговано 13.07.2021 року)

Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку за земельні ділянки, розташовані на території Ізяславської міської територіальної громади

Про встановлення річних розмірів орендної плати за земельні ділянки комунальної власності, розташовані на території Ізяславської міської територіальної громади

Про встановлення транспортного податку, єдиного податку, туристичного збору та збору за місця для паркування транспортних засобів на території Ізяславської міської ради

Про затвердження Програми проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, що входять до Ізяславської міської територіальної громади на 2021 – 2022 роки (оприлюднено 29.06.2021 року)

Про оголошення конкурсу на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Ізяславської міської ради (оприлюднено 29.06.2021 року)

Про затвердження Положення про порядок встановлення та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та анотаційних дощок на об’єктах, що розташовані на території Ізяславської об`єднаної територіальної громади (оприлюднено 29.06.2021)

Про затвердження Програми «Військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби,рекламування та пропагування військової служби за контрактом у Збройних Силах України на 2021 – 2023 роки в Ізяславській міській територіальній громаді» (оприлюднено 29.06.2021 року)

Земельні питання (оприлюднено 29.06.2021 року)

Про погодження КП "Ізяславтепломережа" Ізяславської міської ради вчинення значного правочину (оприлюднено 29.06.2021 року)

Про встановлення дати відзначення Дня міста у 2021 році

Про продовження договору оренди житлового приміщення

Про затвердження акту приймання-передачі майна, матеріальних цінностей та активів комунального закладу «Дитячий оздоровчий табір «Світанок» Ізяславського району Хмельницької області

Про деякі питання сплати орендної плати за комунальне майно під час дії карантину

Про внесення змін до Переліку адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету міської ради

Про надання згоди на списання майна КНП "Ізяславський центр первинної медико-санітарної допомоги"

Про внесення змін до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Ізяслав на період 2017 - 2021 роки

Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища Ізяславської територіальної громади на 2021-2024 роки

Про внесення змін до Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції/операції об'єднаних сил та членів їх сімей, а також сім'ям, члени яких загинули або постраждали, беручи участь в АТО/ООС або під час виконання службових обов'язків, пов'язаних із захистом Батьківщини, які зареєстровані та проживають на території Ізяславської міської територіальної громади, на 2021-2023 роки