Триває перевірка стану готовності закладів освіти громади до нового навчального року

Дата: 12.08.2021 16:03

З метою моніторингу стану готовності шкіл до нового 2021/2022 навчального року, 12 серпня було продовжено    комісійний об’їзд закладів освіти Ізяславської територіальної громади.

Зокрема члени комісії 12 серпня відвідали Білогородську ЗОШ І-ІІІ ст., Білогородський заклад дошкільної освіти, Михнівську ЗОШ І-ІІІ ст., Михнівський заклад дошкільної освіти,  Двірецький заклад дошкільної освіти, Поліський заклад дошкільної освіти, Щуровецький заклад дошкільної освіти, Мислятинську ЗОШ І-ІІІ ст., Мислятинський заклад дошкільної освіти.

Під час перевірки особлива увага членів комісії приділялася  стану проведених ремонтних робіт навчальних кабінетів, спортивних залів, приміщень соціально-побутового призначення, покрівель. Комісія звернула увагу на  облаштування територій та виконання заходів з протипожежної безпеки.

У всіх закладах освіти проведено якісні поточні ремонти, частково або повністю облаштовано класні кімнати, пофарбовано вікна, підлогу, двері, побілено стелі, господарські приміщення та будівлі. У належному стані паркани, спортивні майданчики та стадіони, прилегла територія. Проводиться робота щодо підготовки до опалювального сезону.

Грубих порушень під час об’їзду не виявлено. Відмічено сумлінну роботу керівників, педагогічних колективів та працівників шкіл.

Педагогічні колективи закладів освіти демонструють високу психологічну та методичну готовність до роботи.

Комісія  відзначила, що усі заклади освіти    належно підготувались до нового 2021/2022 навчального року.  Директорам закладів разом з батьками та благодійниками вдалося виконати значний обсяг робіт та створити комфортні умови для навчання школярів і виховання дошкільнят.