ЗВІТ про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Жовтнева в с.Двірець

Дата: 06.08.2021 08:37

Відповідно до Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 р. № 989 та згідно розпорядження Ізяславського міського голови від 21 травня 2021 року № 63-р в період із 01 червня 2021 року до 01 серпня 2021 року було проведено громадське обговорення щодо перейменування вулиці Жовтнева в селі Двірець на вулицю  Князів Заславських.

1. Організатор громадського обговорення:

Ізяславський міський голова.

2. Питання, винесене на обговорення:

Про перейменування  вулиці Жовтнева в селі Двірець.

3. Суб’єкт, що вніс пропозицію щодо перейменування вулиці Жовтнева на вулицю Князів Заславських:

Громадська організація «Товариство культурної спадщини «Заслав´є»

4. Інформація про осіб, які взяли участь в громадському обговоренні, а також узагальнений аналіз пропозицій (зауважень), отриманих в ході його проведення:

Ізяславська міська рада отримала  колективний лист  за підписом 24 жителів села Двірець. Означені громадяни заявили, що  підтримують  пропозицію щодо перейменування вулиця Жовтневої в селі Двірець на вулицю Князів Заславських.

Інших пропозицій (зауважень) на адресу міської ради не надійшло.

Ініціатору щодо перейменування вулиці Жовтнева в селі Двірець на вулицю  Князів Заславських буде надано письмову відповідь.