РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД ДИРЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ІЗЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 02.08.2021 11:43

Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради повідомляє, що  28 липня 2021 року відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантних посад директора Білогородської загальноосвітньої школи I-III ступенів Ізяславської міської ради, директора Ізяславської загальноосвітньої школи I-II ступенів №4 ім. В.Кобернюка, Ізяславської міської ради Хмельницької області, директора Ізяславського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня ясла/садок №3» Ізяславської міської ради Хмельницької області.

За результатами конкурсного відбору переможцями визнано:

• на посаду директора Білогородської загальноосвітньої школи I-IIIступенів Ізяславської міської ради Дарчик Наталію Вікторівну;
  • на посаду директора Ізяславської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №4 ім. В.Кобернюка Ізяславської міської ради Хмельницької області Довгалюка Ігоря Миколайовича;
  • на посаду директора Ізяславського навчальновиховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня ясла/садок №3» Ізяславської міської ради Хмельницької області  Барабаш Тетяну Петрівну.

Відеоматеріали