«Мамина школа» розпочала свою роботу

Дата: 30.07.2021 09:14

У відділенні соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Ізяславської міської ради 23.07.2021 року відбулося навчання для батьків у «Маминій школі».

В школі проходять навчання батьки, родини яких потрапили у складні життєві обставини. Згідно навчальної програми батьки отримують навички відповідального батьківства, налагодження взаємостосунків в родині, створення безпечних та комфортних умов для проживання дітей, організації побуту та харчування. Програма школи значною мірою зосередила увагу на гармонізації психоемоційного стану батьків, вмінні коригувати свої звички та потреби, узгоджувати  можливості та побажання.

Поки батьки перебували на занятті «Маминої школи», фахівці із соціальної роботи організували дозвілля для дітей: малювання, роботу з пластиліном, перегляд мультфільмів, ігри, спілкування.

Школа працює два рази на місяць у приміщенні відділення із соціальної роботи КУ «ЦНСП» з 10 до 12 години.