Відділ «СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ» ІНФОРМУЄ

Дата: 28.07.2021 16:29

З метою запобігання проявів злочинності та правопорушень у підлітковому середовищі, вчинення протиправних дій щодо неповнолітніх в громадських місцях, поширення проявів вживання неповнолітніми спиртних напоїв, тютюнопаління, контролю щодо обмеження перебування дітей віком до 16 років без супроводу батьків або осіб, що їх замінюють, у закладах дозвілля, громадського харчування,  на вулицях міста у вечірній час головним спеціалістом відділу «Служба у справах дітей» Ізяславської міської ради взято участь у проведенні профілактичного рейду «Діти вулиці» спільно з ДОП ВПД № 2 Шепетівського РУП ГУНП в Хмельницькій області.

Під час проведення рейду порушень правил торгівлі спиртними напоями та тютюновими виробами дітям не виявлено. З власниками та працівниками закладів були проведені роз’яснювальні бесіди щодо недопущення продажу спиртних напоїв,тютюнових виробів неповнолітнім особам та перебування дітей віком до 16 років у закладах масового відпочинку без супроводу дорослих у вечірній час, наголошено про відповідальність за порушення правил торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами щодо неповнолітніх.

Звертаємо увагу, що саме батьки несуть персональну відповідальність за належне виконання обов’язків щодо виховання та утримання своїх дітей.

Відділ «Служба у справах дітей» Ізяславської міської ради