Привітання Ізяславського міського голови з нагоди Дня хрещення Київської Русі - України

Дата: 28.07.2021 08:01

Шановні жителі Ізяславської громади!

Понад тисячу років тому відбулася важлива подія, що змінила хід історії, ціннісні орієнтири й визначила долю багатьох поколінь українців – хрещення Київської Русі.

28 липня Ізяславщина разом з усією Україною відзначає вже 1033-ю річницю цієї історичної події.

День хрещення Київської Русі – це символічне свято нашої найвищої духовної єдності, в першу чергу – єдності національної. Утвердження в нашому народі християнства стало справжнім стержнем, довкола якого сформувалася наша духовність, культура, виховалися десятки поколінь українців, які гідно несли традиції народу, серед яких повага до ближнього та любов до Бога.

Щиро бажаю усім жителям нашого Ізяславського краю  миру і злагоди, благополуччя, натхнення та успіхів в усіх добрих починаннях і справах. Нехай свято хрещення Київської Русі сприятиме відродженню нашої історичної пам’яті, поверне нас до святих джерел християнської духовності, оновить та об’єднає задля майбутнього міцної, розвиненої і процвітаючої Ізяславщини!

У цей святковий день від щирого серця бажаю всім щедрої Божої благодаті, духовної наснаги і добробуту, міцного здоров’я на довгі мирні і щасливі роки!

Сергій ШЛЕГЕЛЬ,
Ізяславський міський голова