Проінспектовано хід проведення капітального ремонту даху будівлі Радошівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата: 27.07.2021 12:41

26 липня Ізяславський         міський голова Сергій Шлегель та начальник фінансового управління міської ради Сергій Журавель проінспектували хід проведення  капітального ремонту даху будівлі Радошівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

Під час інспектування виконавцям робіт було вказано на необхідність забезпечення дотримання усіх технологічних вимог при проведені ремонту. Окрім цього було вказано на певні недоліки в ході  робіт та наголошено не необхідності їх усунення у стислі терміни.

Для проведення комплексу робіт із Хмельницького обласного бюджету виділено - 3141100 грн. На даний час до міського бюджету  надійшли кошти в сумі 942330 грн., касові видатки станом на 26.07.2021 р. проведені на  918996 грн.06 коп. Згідно помісячного розпису  наступні суми  передбачено на  вересень в сумі 942330 та  жовтень – 1256440 грн.

В ході спілкування Сергія Шлегеля та Сергія Журавля із директором школи Яною Ярохіною було наголошено на необхідності забезпечення проведення повного комплексу робіт із підготовки школи до початку нового 2021/2022 навчального року.