В Радошівці відбувся футбольний турнір на "Кубок Мартинова"

Дата: 27.07.2021 08:04

25 липня в селі Радошівка відбувся футбольний турнір на "Кубок  Мартинова". Організаторами футбольного турніру виступили жителі села Радошівка Василь Мох та Євген Лівчук. Слід зазначити що подібний турнір у Радошівці проводиться не вперше. До участі у футбольних змаганнях зголосились  4 команди шанувальників футболу із  сіл Ліщани, Теліжинці Сахновецька територіальна громада) та Радошівка та Путринці (Ізяславська територіальна громада).

Учасників загань із початком турніру привітав староста сіл Радошівка та Путрниці Володимир Годованець.

На футбольному полі вирували спортивні пристрасті не менші ні на іграх ЄВРО-2020 та на Олімпіаді-2020 у Токіо. Чимало жителів  Радошівки активно вболівали за кожну футбольну команду.

У результаті напруженої боротьби перехідний кубок виборола футбольна команда села Радошівки. За підсумками змагань кращі кравці турніру від організаторів отримали  нагороди.

За матеріалами старости сіл Радошівка та Путринці