До уваги жителів громади!

Дата: 26.07.2021 13:17

Відділення соціальних послуг за місцем проживання Центру надання соціальної допомоги засноване Ізяславською міською радою з метою  надання соціальних послуг громадянам, які  перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, за місцем їх проживання.

Відповідно до  державних  стандартів  соціальних  послуг  працівниками відділення  надаються  такі послуги :

- догляд вдома;

- екстрене (кризове)  втручання;

- інформування;

- консультування;

- натуральна допомога;

- посередництво (медіація);

- представництво інтересів;

- соціальна профілактика;

- соціальна адаптація.

Основна соціальна послуга – догляд вдома – передбачає допомогу  в самообслуговуванні, веденні домашнього господарства (закупівля і доставка продуктів харчування, ліків та інших товарів, приготування їжі, косметичне прибирання житла, оплата комунальних платежів, прання білизни), організації взаємодії з іншими фахівцями та службами (виклик лікаря, комунальників; оформлення соціальних допомог, субсидій та пільг), психологічну підтримку.

Якщо Ви:

- в силу різних обставин, не спроможні дати собі раду (або знаєте таких осіб);

- маєте інформацію щодо неякісного обслуговування осіб похилого віку соціальними робітниками;

- перебуваєте на обліку в нашому відділенні і маєте певні пропозиції чи зауваження –   МИ ЗАВЖДИ раді ВАМ:

заходьте – м. Ізяслав, вул. Шевченко, 10В                                                  (І поверх, під ПМС, вхід зі сторони  річки);

телефонуйте – 26170;            (096)78-53-843 – завідувач відділення.