Вогнеборці Ізяславщини докладають зусиль, аби жнива пройшли безпечно

Дата: 26.07.2021 13:13

Аби запобігти пожежам на хлібних масивах, з початком жнив рятувальники проводять активну інформаційно-профілактичну роботу, спрямовану на забезпечення належного стану пожежної безпеки на сільгосппідприємствах.

Так, 24 липня працівники Шепетівського районного управління здійснили рейдову перевірку фермерських господарств. Особливу увагу вогнеборці звернули на технічний стан комбайнів, а також наявність на зернозбиральних агрегатах, тракторах та автомобілях сертифікованих вогнегасників. Окремо керівникам сільгосппідприємств було наголошено на тому, що в період збирання врожаю категорично забороняється спалювання стерні, післяжнивних залишків та розведення багать на полях, зокрема, і на тих, де жнива завершились.

Кожен співрозмовник отримав від фахівців ДСНС листівки із переліком правил, яких слід дотримуватись під час жнивної кампанії.

Шепетівське РУ ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області