Благоустрій не має канікул

Дата: 23.07.2021 10:17

Організація із забезпечення благоустрою територій населених пунктів громади справа яка не має  канікул. Після дощів та за теплої погоди  відбувається швидкий ріст трави та бур’янів на узбіччях доріг між населеними пунктами громади та на вулицях. Робота із благоустрою триває.   Так 22 липня силами працівників Філії "Ізяславський райавтодор" ДП "Хмельницький облавтодор" (керівник Михайло Кобрін)   було проведення прокошування   узбіч дороги від Ізяслава до Двірця. В самому ж селі  Двірець також були проведені роботи із обкошування території в центрі села.    Як ми повідомляли нещодавно в селі Двірець, силами працівників установ та жителів села,  було організовано роботу із наведення порядку біля пам’ятного знаку на честь УКРАЇНСЬКОЇ ПЕРШРКНИГИ Пересопницького Євангелія.

За матеріалами старости сіл Двірець та Білижинці