Двірець готується до ювілею УКРАЇНСЬКОЇ ПЕРШОКНИГИ

Дата: 20.07.2021 16:47

На  серпень 2021 року припадає відзначення двох ювілейних дат пов’язаних із УКРАЇНСЬКОЮ ПЕРШОКНИГОЮ Пересопницьким Євангелієм: 465 років від часу початку робіт над її написанням у селі Двірець та 460 років від часу їх завершення у селі Пересопниця на Рівнещині.

Тому, 20 липня п.р., за ініціативи старости сіл Двірець та Білижинці Світлани Ставнійчук було організовано прибирання території     біля пам'ятного знака на честь ПЕРШОКНИГИ Пересопницького Євангелія, що знаходиться у центрі села Двірець. За участі працівників місцевого дитячого дошкільного закладу Тетяни  Гудзь, Руслани Панасюк, Надії Саміло, соціального працівника Лариси Чайки, старости Світлани Ставнійчук, жителя села Андрія Саміло   було організовано роботу щодо  приведення  даної території   в належний вигляд. Зокрема вони обкосили територію, виполи бурян, прибрали сміття.

За матеріалами старости сіл Двірець та Білижинці