ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ (до 1-ої річниці загибелі Василя Кравченка)

Дата: 20.07.2021 13:24

20 липня 2021 року, минає рік, як загинув від кулі ворожого снайпера на сході України, біля селища Шуми Донецької області, 26-річний ізяславчанин Василь Сергійович Кравченко. Непоправна втрата, обірване молоде життя зробили його біографію нашою історією.

Строкову службу Василь Кравченко проходив у 2012-2013 роках у Павлограді, в підрозділі Національної гвардії України - 4-му полку охорони особливо важливих державних об'єктів.

Підписавши контракт, протягом 2014 – 2015 років служив кінологом у пограничних військах на Луганщині, місто Щастя.

З 2016 року був старшим стрільцем десантно-штурмової роти 503-го окремого батальйону морської піхоти.

Влітку 2019 брав участь у військових навчаннях у Грузії.

У квітні 2020 року одружився з дівчиною Анею з Маріуполя.

«За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України», Василь Кравченко нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

20 липня заступник Ізяславського міського голови Василь Сложинський, т.в.о. начальника 3-го відділення Шепетівського  територіального центру комплектування та соціально підтримки Ігор Лисай, начальник відділу організаційно-кадрової роботи виконавчого апарату Ізяславської міської ради Ірина Літвінчук відвідали могилу Василя Кравченка на алеї почесних поховань центрального кладовища міста Ізяслав. Вони поклали квіти до його могили та вшанували його пам'ять хвилиною мовчання.