ОГОЛОШЕННЯ про конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗ «Ізяславська центральна бібліотека» Ізяславської міської ради

Дата: 15.07.2021 08:38

Сектор культури та туризму Ізяславської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗ «Ізяславська центральна бібліотека» Ізяславської міської ради.

Документи для участі в конкурсі приймаються з 15.07.2021 до 13.08.2021.

Вимоги до кандидата на посаду

Керівником комунального закладу культури може бути особа, яка має вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіє державною мовою, здатна за діловими й моральними рисами, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Не може бути призначена на посаду керівника комунального закладу культури особа, яка:

• за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;
  • має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення.

Особа, яка бере участь у конкурсі, подає такі документи:

• заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
  • копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту, копія трудової книжки;
  • довідка про відсутність судимості;
  • два рекомендаційні листи довільної форми;
  • мотиваційний лист довільної форми;
  • проект програми розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Зазначені документи протягом 30 днів з дня опублікування оголошення на сайті Ізяславської міської ради подаються до сектору культури та туризму Ізяславської міської ради: вул. Шевченка, 40-А, м. Ізяслав, Хмельницька обл., 30300 (Ізяславський будинок культури, 2-й поверх). У разі надсилання документів поштою, датою подання документів вважається дата зазначена на поштовому штемпелі.

Контактна особа: Прокопивнюк Інна Ігорівна, головний спеціаліст сектору культури та туризму Ізяславської міської ради, тел. (03852) 4-16-05.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Дата початку формування конкурсної комісії – 15.07.2021

Персональний склад конкурсної комісії буде сформовано протягом 30 днів після оголошення конкурсу.

Склад, порядок формування і повноваження конкурсної комісії визначаються статтею 213 Закону України «Про культуру».

Конкурсна комісія складається з дев’яти членів:

• 3 кандидатури від членів трудового колективу;
  • 3 кандидатури від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування;
  • 3 кандидатури від органу управління.

Кандидатури до складу конкурсної комісії від трудових колективів обираються на загальних зборах трудового колективу.

Громадські організації у сфері культури відповідного функціонального спрямування можуть подати по три кандидатури  до органу управління.

Кандидатури до складу конкурсної комісії від громадських організацій будуть визначатись шляхом жеребкування, проведеним органом управління.

Членами конкурсної комісії можуть бути:

• незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування;
  • члени професійних, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до закону;
  • члени міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:

• за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;
  • має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
  • є членом трудового колективу закладу культури, на посаду керівника якого проводиться конкурс.

Заявки до складу конкурсної комісії приймаються до 06.08.2021 року.

Керівник закладу культури призначається на посаду шляхом укладання з ним контракту строком на п’ять років за результатами конкурсу.

Умови проведення конкурсу

Сектор культури та туризму Ізяславської міської ради розміщує матеріали засідань конкурсної комісії на офіційному веб-сайті Ізяславської міської ради.

На першому засіданні конкурсної комісії членами комісії розглядаються подані документи на відповідність кваліфікаційним вимогам. Результати розгляду невідкладно будуть повідомлені кандидатам електронною поштою чи іншим засобом зв’язку, зазначеним в автобіографії.

На другому засіданні конкурсна комісія:

• проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує публічні презентації програм розвитку закладу культури на один і п’ять років. На засіданні мають право бути присутніми представники ЗМІ та громадськості;
  • приймає рішення про визначення переможця конкурсу шляхом голосування.