Оголошення про проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно - ресурсний центр» Ізяславської міської ради

Дата: 14.07.2021 12:49

Ізяславська міська рада оголошує конкурс на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно - ресурсний центр» Ізяславської міської ради.

Найменування і місцезнаходження комунальної освіти:

Комунальна установа «Інклюзивно - ресурсний центр» Ізяславської міської ради.

Юридична адреса: 30300, Хмельницька область, Шепетівський район, місто Ізяслав, вулиця Шевченка, 10-В».

Найменування посади та умови оплати праці:

Директор комунальної установи «Інклюзивно - ресурсний центр» Ізяславської міської ради.

Оплата праці та соціально-побутове забезпечення Керівника установи здійснюється відповідно до Закону України «Про освіту», Закону України «Про повну загальну середню освіту», постанови Кабінету міністрів України від 12 липня 2017 р. № 545 «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр», постанови Кабінету Міністрів України від 23.03.2011 № 373 «Про встановлення надбавки педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування (з урахуванням змін, внесених постановою КМУ від 25.03.2014 № 88)», наказу міністерства освіти України від 26.09.2005 р. № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ».

Кваліфікаційні вимоги до директора комунальної установи «Інклюзивно - ресурсний центр» Ізяславської міської ради:

- громадянство України;

-  вища освіта (не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія»)

- стаж роботи за педагогічним фахом не менше п’яти років.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі, та строк їх подання.

Претенденти на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»  подають до конкурсної комісії такі документи:

• копію паспорта громадянина України;
  • письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;
  • копію трудової книжки;
  • копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • письмову згоду на збір та обробку персональних даних;
  • мотиваційний лист
  • перспективний план розвитку установи на 3 роки.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Строк подання документів для участі в конкурсному відборі 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору. У разі надсилання документів поштою, датою подання документів вважається дата зазначена по поштовому штемпелі.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Дата прийняття документів - з 14 липня 2021 року по 12 серпня 2021 року.

По закінченню 30 денного терміну документи для участі у конкурсі не приймаються і не розглядаються.

Дата та місце проведення конкурсу:

Подання документів здійснюється у відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради за адресою: м. Ізяслав, вул. Подільська, буд. 1,  кабінет № 2 (другий поверх).

Відповідальна особа – Сологуб Лариса Василівна тел. 0979757162

Конкурсний відбір включає такі етапи:

з 14 липня 2021 року по 12 серпня 2021 року– подання претендентами документів;

з 13 серпня 2021 року  по 17 серпня 2021 року – вивчення конкурсною комісією поданих документів, мотиваційного листа і перспективного плану розвитку комунальної установи ІРЦ;

18 серпня 2021 року конкурсний відбір (складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди з претендентами, визначення переможця конкурсу);

19 серпня 2021 року надання конкурсною комісією висновку щодо результатів конкурсного відбору.