У Михлі відбулося свято присвячене Дню рибалки

Дата: 12.07.2021 09:44

У другу неділю липня в Україні, цьогоріч це 11 липня, відзначають День рибалки. Це одне з найбільших місцевих свят, адже риболовля є одним із найулюбленіших видів відпочинку жителів Ізяславщини. Річка Горинь, невеличкі річечки громади, озера, великі та малі ставки віддавна є частиною життя нашого Ізяславського краю.

У неділю, 11 липня, за ініціативи любителів риболовлі села Михля   в особі Василя Бернадцького, на березі місцевого громадського ставу відбулось   свято  присвячене Дню рибалки.

До проведення святкового дійства активно долучились:   директору Лютарського сільського клубу Тетяна Франковська та бібліотекар Парасковія Баранець, учасники художньої самодіяльності та діти, Наталія Гончарук, Надія Тихонюк, Наталія Васильчук, Вікторія Поплавська, Олена Гончарук які виступали і подарували всім чудовий настрій. Свої творчі вітання учасникам свята представив народний аматорський ансамбль духової музики «Музик Надгориння» Ізяславського будинку культури.

Також у підготовці   свята активно взяли участь місцеві підприємці.

Святкове частування козацьким кулешем  та юшкою організували ччлени громадської організації «Ізяславське козацьке товариство».

Вітаючи присутніх на святковому заході  організатор проведення Дня рибалки Василь Бернадцький та староста сіл Лютарка, Михля, Мокрець та Новостав Інна Романюк побажали всіляких життєвих гараздів і, звичайно ж, подякували усім  присутнім, за теплу душевну атмосферу, за теплі слова безпосередньо після виступу кожному артисту.

За матеріалами  старости  сіл Лютарка,Михля, Мокрець, Новостав Інни Романюк