Проведено профілактичний рейд «Сім’я»

Дата: 08.07.2021 13:27

З метою соціального захисту дітей, запобігання їх бездоглядності і безпритульності, виявлення дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, батьки яких неналежно виконують батьківські обов’язки, проведення профілактичної роботи з батьками, які не в повному обсязі виконують батьківські обов’язки, відділом «Служба у справах дітей» Ізяславської міської ради спільно з представниками відділення комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Ізяславської міської ради та  відділення поліцейської діяльності Шепетівського РУП у Хмельницькій області 07 липня 2021 року було проведено рейд «Сім’я» на території сіл Білеве та Припутні.

Перевірено умови проживання та забезпечення прав дітей у 5 кризових сімях, в яких виховується 16 дітей, у тому числі 1 сімю у звязку з перебуванням дитини на обліку дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Під час рейду з батьками проводилася профілактично-роз’яснювальна робота щодо відповідального ставлення до виховання, навчання та утримання дітей та, у разі недбалого ставлення до виконання своїх батьківських обов’язків, попереджено про адміністративну та кримінальну відповідальність, здійснення належного контролю за місцем перебування дітей та щодо безпечного купання та відпочинку на водоймах.

За результатами рейду складено відповідні акти та ініційовано притягнення до адміністративної відповідальності 2 матерів за невиконання батьківських обов’язків.

Відділ «Служба у справах дітей» Ізяславської міської ради