Вітання міського голови із Днем працівника природно-заповідної справи України

Дата: 07.07.2021 08:59

Шановні працівники Національного природного парку «Мале Полісся»  щиро вітаю вас з нагоди професійного свята – Дня працівника природно-заповідної справи!

Заповідна справа – це важливий напрям природоохоронної діяльності, покликаний зберігати та дбайливо використовувати унікальні й типові куточки природи.

Природа Ізяславського краю невід’ємно пов’язана з гармонійним поєднанням водойм,   лісів, полів   та  іншими куточками рідного краю, які відновлюють сили людини, дають натхнення, є домівкою для тисяч рослин і тварин.

Головне завжди пам’ятати, що від усіх нас залежить доля української землі. І ми зобов’язані зберегти в первозданному вигляді унікальні куточки дикої природи, на яких споконвіків жили українці. Це єдина формула передачі наступним поколінням природо-генетичного коду нації.

Знаю, що разом нам під силу зберегти унікальну природу і збудувати Україну, якої ми варті!

У цей святковий день бажаю натхнення, вагомих результатів діяльності, міцного здоров’я, добробуту, душевної гармонії, успіхів у нелегкій та важливій природно-заповідній справі!

З найкращими побажаннями,

Сергій ШЛЕГЕЛЬ,