З 16 червня 2021 р. на території України встановлюється “зелений” рівень епідемічної небезпеки

Дата: 17.06.2021 13:14

Уряд прийняв відповідні зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» під час свого засідання 16 червня.

Відтепер дозволено проведення масових (культурних, розважальних, релігійних, рекламних та інших) заходів в приміщеннях з 100 відсотковим їх наповненням та без обмеження дистанції між присутніми. При цьому в учасників та організаторів заходів мають бути одягнуті засоби індивідуального захисту, зокрема захисні маски або респіратори.

Такі обмеження не застосовуються, якщо усі учасники та організатори заходу мають негативні результати тестування на COVID-19, яке проведене не більше як за 72 години до проведення заходу, або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації.