Ізяславщину відвідали учасниці проєкту УКРАЇНОЮ ПІШКИ

Дата: 09.06.2021 14:37

6-го червня  українська письменниця, авторка детективів Ксенія Циганчук з Рівного та  дослідниця життя Наталія Шнурик із Вишгорода розпочали реалізацію свого проєкту  #україноюпішки #пішкиРівнеОдеса  в рамках якого заплановано здійснити піший похід з Рівного до Одеси (орієнтовно 650 км пішки).

Мандрівниці планують пройти безліч сіл та населених пунктів і побачити красоти України в нерозпіарених місцях. По дорозі будуть спілкуватись з людьми, яких зустрінуть на шляху, а ночувати у придорожніх готелях або в місцевих жителів.

Похід розрахований на три тижні, але допускають, що він може затягнутися щонайменш ще на тиждень. Під час подорожі мандрівниці робитимуть зупинки в населених пунктах: Острог, Ізяслав, Лісинці, Баглаї, Бабино, Теси (Він обл), Білозірка, Ільківка, Онитківці, Торків.

8 червня учасниці проєкту побували в Ізяславі.

Коротку оглядову екскурсію історичними цікавинками нашого міста для Ксенії Циганчук та Наталії Шнурик провела провідний методист Ізяславського будинку культури Інна Жерновая. Також подорожувальниці відвідали Ізяславський історико-краєзнавчий музей.