Ізяславський міський голова зустрівся із керівником Військово-цивільної спілки «Бойове братерство України»

Дата: 09.06.2021 13:30

08 червня 2021 року відбулась робоча зустріч Ізяславського міського голови Сергія Шлегеля із Президентом Військово-цивільної спілки «Бойове братерство України» Павлом Жебрівським.

Під час зустрічі Павло Жебрівський  розповів про завдання організації та про її основну роботу. Зокрема він зазначив: «Сьогодні, як ніколи раніше в новітній історії України, актуальним  є питання бачення українцями  свого майбутнього, консолідація у багатонаціональну, але єдину політичну націю, здатну будувати свою власну  міцну державу».

Також Павло Жебрівський та Сергій Шлегель обговорили  основні положення Меморандуму про співпрацю між Ізяславською міською територіальною громадою та Громадською спілкою «Всеукраїнське військово-цивільне  об’єднання «Бойове Братерство України»», яке заплановано  підписати сторонами у найближчий час. Меморандум планується укласти з метою розробки ініціатив щодо реалізації проектів Спілки, які в свою чергу спрямовані на розвиток самодостатньої, патріотичної громади. Також вони обговорили ключові питання, які охоплюють подальшу спільну діяльність, визначили пріоритетні завдання на найближчий час і вектори розвитку.

Переконані, що наша співпраця буде дуже корисною для української держави, суспільства та громади.