Мистецькі успіхи представників Ізяславської громади на ІІ відкритому фестивалі-конкурсі виконавських мистецтв «МИСТЕЦЬКЕ КОЛО 2021»

Дата: 07.06.2021 13:06

6 червня в приміщенні Шепетівського міського будинку культури відбувся ІІ відкритий фестиваль-конкурс виконавських мистецтв «МИСТЕЦЬКЕ КОЛО 2021».

Його організатором виступили: Громадська організація «Інститут соціокультурного розвитку» (ГО «ІСКРа»); відділ культури виконавчого комітету Шепетівської міської ради; Шепетівський міський будинок культури.

Фестиваль-конкурс було зорганізовано з метою сприяння становленню та розвитку культури і духовності дітей та молоді, формування творчого потенціалу підростаючого покоління, популяризація вокального, хореографічного, інструментального, театрального та інших видів мистецтв, сприяння розвитку сучасних напрямів та жанрів, співробітництво творчих колективів з провідними спеціалістами, відомими викладачами і діячами мистецтва, підвищення професійної майстерності та кваліфікації виконавців і керівників творчих колективів, створення творчої лабораторії шляхом проведення семінарів-практикумів і майстер-класів, виявлення та підтримка талановитої і перспективної молоді.

Ізяславську громаду на заході представляло чимало яскравих, самобутніх та таланових виконавців Ізяславської дитячої школи мистецтв, які впевнено вибороли ряд призових місць:

• ГРАН-ПРІ у своїй віковій категорії здобула молодша група зразкового ансамблю народного танцю «Барвограй» із танцем «Індійські ритми»;
  • ГРАН-ПРІ у своїй віковій категорії здобула середня група зразкового ансамблю народного танцю «Барвограй» із танцем «Гуцульська рапсодія»;
  • 1 місце – молодша група зразкового ансамблю бального танцю «Плеяда» із танцем «Квікстеп»;
  • 1 місце – старша група зразкового ансамблю сучасного танцю «Оксамит» із танцем «Іспанські ритми»;
  • 2 місце – молодша група зразкового ансамблю сучасного танцю «Оксамит» із танцем «Крокодильчики»;
  • 2 місце - середня група зразкового ансамблю сучасного танцю «Оксамит» із танцем «Дружній дівочий колектив»;
  • 3 місце – Іван Юзик у номінації академічний вокал;
  • 3 місце – Вероніка Кучерук у номінації академічний вокал;
  • 2 місце - Аліна Кичата у номінації академічний вокал;
  • 1 місце – Дарія Онищук у номінації академцчний вокал;
  • 1 місце – зведений хор (керівник Марія Юзик, концертмейстер Надія Носковська);
  • 1 місце – народний амторський колектив «Гарний настрій» (керівник Наталія Одійчук);
  • 2 місце – скрипалька Аня Пасічник.

Також у фестивалі-конкурсі взяв участь та виборов призові місця хореографічний колектив «Сапфір» Плужненської музичної школи, який діє на базі села Клубівка Ізяславської громади: 2 місце здобула старша група колективу із танцем «Диско» та 1місце здобула молодша група колективу із танцем «Веселі Міккі».

Щиро вітаємо наших земляків із творчими перемогами.