Представники Ізяславської громади серед призерів Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2020»

Дата: 07.06.2021 10:06

3 червня 2021 року у виставковому залі Музею історії міста Київ відбулося нагородження лауреатів Національного конкурсу "Благодійна Україна - 2020".

Серед 1163 заявок, які цьогоріч надійшли на конкурс, Національна експертна рада з експертними групами, визначили переможців у 24-ох номінаціях. У 25-й номінації – «Народний благодійник» -  методом голосування, переможця визначили ви – небайдужі громадяни.

Церемонію  нагородження провели співачка, мисткиня, журналіст, волонтер, громадський діяч та Голова наглядової ради конкурсу Анжеліка Рудницька, та  ведучий на телеканалах Олексій Ананов. Церемонія нагородження розпочалася з привітання всіх переможців та учасників конкурсу від Президента Асоціації благодійників України та Голови оргкомітету конкурсу – Олександра Максимчука

Для переможців співали гурт «GG Гуляй Город» та Анжеліка Рудницька.

Нагороди переможцям вручали: Президент Асоціації благодійників України, Голова Оргкомітету Національного конкурсу «Благодійна Україна» - Олександр Максимчук;  Голова Наглядової ради МБФ «Україна 3000», членкиня  Національної експертної ради конкурсу – Катерина Ющенко; Голова Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування - Михайло Радуцький;  фронтмен гурту «Мандри», волонтер та член Наглядової ради конкурсу – Сергій Фоменко; заступниця Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України – Інна Драганчук; перша заступниця генерального директора Музею історії Києва – Тетяна Костенко; Голова Наглядової ради МБФ «Україна 3000» та Віце-президентка ВБО «Асоціація благодійників України» - Марина Антонова;  виконавчий директор Ресурсного центру «ГУРТ» - Богдан Маслич; акторка, волонтерка, членкиня Наглядової ради конкурсу – Ірма Ванца-Вітовська; Голова Національної соціальної сервісної служби України – Владислав Машкін; громадський діяч, підприємець, член правління Асоціації благодійників та почесний консул в республіці Індонезія – Андрій Іонов; виконуюча обов'язки виконавчого директора Українського культурного фонду – Ірина Осадча; Державний секретар Кабінету Міністрів України – Олександр Ярема; журналіст, радіоведучий, телеведучий, медіа-експерт, голова правління ГО "Громадське радіо" та член Медіа ради Конкурсу «Благодійна Україна» - Андрій Куликов.

У фінальну групу номінації "Добро починається з тебе" із 76 претендентів за рішенням  експертної ради були включені: Вінницький ліцей №7 ім. Олександра Сухомовського (Вінницька обл.); Ізяславський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2, ліцей» імені О. Кушнірука (Хмельницька обл.); Волонтерський загін «Позитив» Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19 (Полтавська обл.).

Під час заходу, представники Ізяславського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. 2, ліцей" імені О. Кушнірука Вікторія Загаєцька та Людмила Грубіян, отримали від організаторів  Дипломом за ІІ місце. Ця нагорода за добрі справи всієї  шкільної родини Ізяславського НВК №2.

Дякуємо нашим землякам за душевну доброту, безкорисну щедрість, безкрає милосердя.