ВІДБУЛОСЯ ЗНО З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ

Дата: 07.06.2021 10:04

4 червня 2021 року,  відбулось тестування основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2021.

Участь у тестуванні з історії України взяли 203 361 особа, що становить 68% від загальної кількості зареєстрованих.

33 учасники ЗНО не було допущено до пунктів тестування, 5 – через виявлення ознак гострих респіраторних захворювань. Дотримання процедури тестування контролювали 86 громадських спостерігачів.

Найбільше учасників тестування з історії України – 77,14% зареєстрованих – було зафіксовано в Києві, найменше – 53,08% – у Чернівецькій області.

Для забзпеення проходження зовнішнього незалежного оцінювання з історії України для випускників закладів загальної середньої освіти колишніх Ізяславського та Білогірського районів в мсті Ізяслав працювали два пункти тестування – на базі Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей» ім.О.Кушнірука та Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім.ОюОнищука, гімназія».

7 червня 2021 року відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з фізики. На тестування з фізики зареєструвалося 32 090 учасників.

ЗНО з біології відбудеться 10 червня. Завершується основна сесія тестом із географії 15 червня.