Відбулась чергова сесія Ізяславської міської ради

Дата: 04.06.2021 09:19

03 червня відбулась сьома сесія Ізяславської міської  ради восьмого скликання.

У звязку із достроковим припиненням  повноважень ряду депутатів Ізяславської міської ради за рішенням  міської виборчої комісії, наступними за черговістю,  визнано депутатами:  Костюка Ігоря Володимировича, Кукуріку Валентину Володимирівну, Гусарця Вадима Васильовича, Денисюк Олену Михайлівну.

В ході сесії депутати розглянули маже тридцять питань порядку денного.

Зокрема депутами було затверджено Програму економічного, соціального та культурного розвитку території Ізяславської  міської  ради на 2021-2023 роки.

З метою посилення ефективності та вдосконалення роботи комунальних підприємств, ефективного використання матеріально-технічних, кадрових, фінансових та управлінських ресурсів, раціонального використання бюджетних коштів, враховуючи пропозиції балансової комісії з питань фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств та установ Ізяславської міської ради, міська рада припинити шляхом реорганізації (злиття) комунальне підприємство «Комуненерго» та комунальне підприємство «Житлосервіс». Цим же рішенням було створено комунальне підприємство «Житлокомунсервіс».

Враховуючи важливе значення формування позитивного іміджу територіальної громади, з метою реалізації права мати власну символіку, беручи до уваги  Методичні рекомендації з питань геральдики і прапорництва областей, районів, районів у містах та територіальних громад міст, селищ і сіл (територіальні та муніципальні символи),   було вирішено використовувати на території Ізяславської міської територіальної громади  символіку (прапор, герб) адміністративного центру громади – міста Ізяслава в якості офіційних атрибутів місцевого самоврядування і основних символів громади.

Депутати також розглянули ряд   питань, що стосуються земельної сфери.

Також в ході сесії було розглянуто ряд інших питань порядку денного.