Зустріч напередодні ювілею

Дата: 04.06.2021 08:41

Ізяславська місцева газета "Зоря Надгориння" - одна із найстаріших періодичних видань Хмельниччини, яка у червні цього року відзначає своє 100-річчя з часу виходу першого номеру. Століття газети - це солідна дата, яка уособлює в собі великий пройдений шлях. Але він був не простий і не легкий.

03 червня, напередодні відзначення ювілею видання та професійного свята газетярів  День журналіста, працівниками бібліотеки було організовано зустріч з редактором газети Сергієм Охремчуком   та учнями 9 класу Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей» ім. О. Кушнірука.

Учні прослухали історію створення газети. Про те, яка була перша назва - " За Родину " і як вона змінилася з плином часу. У 90 роках змінилася на - " Зоря Надгориння ". Спочатку видання було чорно-білим, з часом змінилося оформлення, на сьогодні ми бачимо його у кольоровому форматі. Видання друкувалося свого часу в різних друкарнях, в даний час друкується у Чернівцях. Сергій Васильович розповів про кар'єрний ріст від кореспондента до редактора. З його біографії присутні дізналися цікавий факт, а саме той, що будучи студентом у 1985 році, С. Охремчук став володарем Кришталевої сови серед глядачів передачі "Що? Де? Коли?".

Присутні з захопленням прослухали змістовну розповідь про історію газети та цікавий світ журналістики.

04.06.2021 р.

За матеріалами Ізяславської центральної бібліотеки